W ramach naszych usług wykonujemy między innymi chip tuning polegający na elektronicznej zmianie oprogramowania sterującego pracą silnika – modyfikacja ta ma na celu zwiększenie momentu obrotowego, a zatem także mocy pojazdu, dzięki czemu jej osiągi są lepsze. Nie musisz martwić się o żywotność silnika – w większości przypadków producenci samochodów zachowują duży margines zapasu, jeśli chodzi i jego wytrzymałość. Ponadto chip tuning ma także inne zalety – pozwala zaoszczędzić paliwo i zmniejszyć emisję szkodliwych substancji. Podniesienie mocy silnika jest całkowicie bezpieczne dla samochodu, a nasze usługi to gwarancja bezawaryjności oraz ochrony zespołu napędowego. Jeśli chcesz zwiększyć moc silnika w swoim aucie, zdecyduj się na chip tuning w Białymstoku.

Podniesienie mocy silnika – chip tuning Białystok

Wiele aut na rynku sprzedawanych jest z silnikiem o różnych wariantach mocy, co potwierdza, że możliwości każdej z nich są większe niż można by się spodziewać.  Nasze usługi chip tuningu w Białymstoku zawsze poprzedzone są rzetelną diagnostyką pojazdu oraz pomiarem mocy na hamowni – wszystko w celu zapewnienia maksimum bezpieczeństwa. Duże zaplecze techniczne pozwala nam na wykonanie chip tuningu w pełni profesjonalnie, dzięki czemu w efekcie możesz cieszyć się wyjątkowym komfortem jazdy oraz bezpieczeństwem. Jeśli podczas diagnostyki w naszym warsztacie wykryjemy usterkę, natychmiast zasugerujemy również, co możemy zrobić, aby auto znów było w lepszej kondycji.

Po co mam zwiększać moc silnika?

To proste – wiele producentów aut celowo zaniża ich możliwości, aby zabezpieczyć je przed potencjalną awarią. Dodatkowo to właśnie od mocy silnika uzależnione są także opłaty za auto w zachodniej części Europy. Jeśli tankujesz samochód złej jakości paliwem lub nie wymieniasz regularnie materiałów eksploatacyjnych, może to prowadzić do obniżenia osiągów silnika – warto więc rozważyć zwiększenie momentu obrotowego silnika. 

Profesjonalny chip tuning w Białymstoku – cena

Nasi doświadczeni fachowcy oraz wieloletnia wiedza, a także specjalistyczny sprzęt techniczny pozwalają nam na świadczenie profesjonalnych usług chip tuningu w Białymstoku. Ceny takiej modyfikacji nie są wysokie, dlatego warto zastanowić się nad tym rozwiązaniem już dziś – jest ekonomiczne i zarazem ekologiczne. Sprawdź, jaki przyrost mocy będzie odpowiedni dla marki Twojego samochodu, zerknij na nasza ofertę i skorzystaj z naszych usług chip tuningu w Białymstoku – obsługujemy wszystkie marki samochodów. 

 

© Copyright 2020 Moto Centrum 24