Warsztat samochodowy Motocentrum24 Białystok oferuje usługę, jaką jest montaż instalacji gazowych oraz ich serwis. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży LPG pozwala nam na taki dobór poszczególnych elementów instalacji, aby działała ona bez żadnych problemów. W naszej codziennej pracy stosujemy wyłącznie markowe części, dzięki czemu zamontowane przez nas instalacje gazowe cechuje duża niezawodność. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta. W Białymstoku montujemy instalacje gazowe do wszystkich typów samochodów.

 

ZAKRES USŁUG

Podstawowe usługi, świadczone przez nasz serwis to:

  • Montaż instalacji LPG
  • Naprawa, przegląd i kalibracja instalacji LPG
  • Wymiana filtra gazu
  • Wymiana butli
  • Wymiana i naprawa poszczególnych części instalacji LPG
  • Analiza spalin, sprawdzanie szczelności
  • Modernizacja instalacji LPG

 

 

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA:

 

Czy montaż instalacji gazowej w samochodzie jest opłacalny?

Tak – tym, co skłania większość kierowców do przerobienia samochodu benzynowego na zasilanie gazowe, jest duża różnica pomiędzy cenami benzyny i gazu, przemawiająca na korzyść tego drugiego.

 

Czy instalacja gazowa w aucie jest bezpieczna?

Tak – każdy element instalacji LPG posiada homologację, dzięki której jest dopuszczony do obrotu. Warto w tym miejscu podkreślić, że, szczególnie rygorystyczne testy przechodzą zbiorniki LPG.

 

Czy instalacja gazowa szkodzi silnikowi auta?

Nie – odpowiednio dobrana i zamontowana instalacja gazowa w żaden sposób nie szkodzi silnikowi pojazdu.

 

Kiedy należy wykonać przegląd instalacji gazowej w aucie?

Większość producentów instalacji LPG zaleca dokonanie przeglądu i serwisu instalacji co 10 000 km. Nie stawienie się na przegląd we wskazanym okresie może wiązać się z utratą gwarancji.

 

 

Auto gaz Białystok

Osoby zainteresowane rozwiązaniem, jakim jest auto gaz i mieszkające w mieście Białystok zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wszyscy nasi Klienci mogą liczyć na nasze fachowe doradztwo już na etapie wyboru instalacji auto gazu do swojego samochodu.

 

Serwis instalacji LPG Białystok

Motocentrum24 to serwis instalacji LPG w mieście Białystok, dzięki którego usługom możesz być pewien, że znajdująca się w Twoim samochodzie instalacja działa w sposób prawidłowy. Oprócz czynności, jaką jest montaż instalacji gazowych, wykonujemy serwis instalacji LPG, komputerową diagnostykę silników benzynowych, dokonujemy wymiany płynów eksploatacyjnych oraz realizujemy drobne naprawy bieżące.

 

Montaż instalacji LPG Białystok

Właściwy montaż instalacji gazowych ma bardzo duży wpływ na stan techniczny samochodu oraz bezpieczeństwo jego pasażerów. W naszym warsztacie samochodowym w mieście Białystok, w którym wykonujemy montaż instalacji LPG, stosujemy podzespoły renomowanej i uznanej na rynku marki STAG. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie i korzystają z profesjonalnego sprzętu diagnostycznego i kontrolnego. Dzięki rozwiązaniu, jakim jest montaż instalacji gazowej w Białymstoku, zyskacie Państwo maksymalną oszczędność z jazdy na gazie.

 

© Copyright 2020 Moto Centrum 24