Pomoc drogowa

Jako serwis Motocentrum24, świadczymy usługi w zakresie całodobowej pomocy drogowej w Białymstoku, oraz transportu w całym kraju i Europie. Nowoczesna baza transportowa, wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalne podejście to podstawowe cechy wyróżniające naszą firmę. Serwisowanie we współpracy z siecią naprawczą,  gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych usług. Dodatkowym atutem jest niezwykle szybki czas reakcji od momentu zgłoszenia.

W przypadku odholowania auta, szczególnie dbamy o bezpieczeństwo pojazdu podczas transportu, oraz podczas przechowywania go na naszym całodobowym parkingu. Kolejnym naszym atutem jest pomoc, w obsłudze uszkodzonego mienia, która obejmuje przyjmowanie szkód i dalsze ich zgłaszanie.

Pomoc drogowa Białystok i cała Polska

Świadczymy usługi pomocy drogowej na terenie całego kraju, dlatego zazwyczaj pojawiające się pytania dotyczą kosztów transportu spoza miasta oraz przewiezienia samochodu do serwisu na terenie aglomeracji. Warto zauważyć, że ceny  w każdej sytuacji nieznacznie się różnią. Jeżeli pojazd ulegnie awarii na terenie danego miasta, wówczas trzeba mieć na uwadze koszty w postaci 70 zł, bez względu na odległość pomiędzy danym miejscem a warsztatem. W sytuacji, gdy samochód zepsuje się poza większą aglomeracją, wtedy oprócz jednorazowej opłaty należy doliczyć taryfę za każdy kolejny kilometr (1.2 zł/km).

Należy także nadmienić, że dokonujemy napraw lub wymiany ogumienia stacjonarnie, bez wykorzystania sprzętu dostępnego w warsztacie. Pojazd przewozimy z miejsca zdarzenia przy pomocy odpowiedniej lawety, zabezpieczającej samochód przed ewentualnymi dodatkowymi uszkodzeniami. 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych usług. 

Zakres usług

Podstawowe usługi, świadczone przez nasz serwis to:

  • Transport lawetą z miejsca zdarzenia
  • Naprawa ogumienia na miejscu

Często zadawane pytania

  • Czy dokonujecie napraw na miejscu?

    Tak, naprawiamy na miejscu między innymi ogumienie pojazdu i wszystko co nie wymaga, dostępu do warsztatu.

© Copyright 2020 Moto Centrum 24