serwis opon Białystok

Wulkanizacja Białystok

W Moto Centrum 24 oferujemy usługi wulkanizacyjne w tym również wymianę opon z wyważaniem kół. Profesjonalnie naprawimy Twoje opony lub pomożemy dobrać nowe ogumienie. Prostujemy felgi stalowe oraz felgi aluminiowe. Zajmujemy się wulkanizacją opon samochodów osobowych i dostawczych. Napełnimy Twoje opony azotem. Sprawdzimy i ustawimy zbieżność czy geometrię zawieszenia. Możesz również przechować swoje opony sezonowe w naszym magazynie, w którym kontrolujemy temperaturę i wilgotność. Serwis opon Białystok czeka na Ciebie.

Cennik wulkanizacji Białystok

Samochody osobowe
Wymiana opon felga stalowa do 16 cali60 zł komplet
Wymiana opon felga aluminowa do 16 cali80 zł komplet
Wymiana opon felga stalowa 17-18 cali70 zł komplet
Wymiana opon felga aluminowa 17-18 cali90 zł komplet
Wymiana opon felga stalowa powyżej 18 cali80 zł komplet
Wymiana opon felga aluminowa do 18 cali100 zł komplet
Naprawa oponyod 15 zł
Wymiana wentylnic5 zł /szt
Przechowanie opon50 zł komplet
Prostowanie felgod 50 zł szt
Samochody dostawcze
Wymiana opon100 zł komplet
Naprawa oponyod 15 zł
Wymiana wentylnic5 zł /szt
Przechowanie opon70 zł komplet

Zakres usług

Podstawowe usługi, świadczone przez nasz serwis to:

  • Wymiana
  • Wyważanie
  • Przechowalnia opon i kół
  • Wulkanizacja
  • Prostowanie felg stalowych i aluminiowych
  • Sprzedaż nowych i używanych

Często zadawane pytania

  • Dlaczego prawidłowa geometria kół, jest tak ważna?

    Szybkie zużycie opon, ich ścinanie, gorsza przyczepność, ściąganie kierownicy w jedną stronę a także przedwczesne zużycie elementów układu kierowniczego to najgroźniejsze skutki niewłaściwego ustawienia geometrii kół.

Serwis i wymiana opon Białystok – Wulkanizacja

Regularna wymiana opon jest bardzo ważna dla bezpieczeństwa kierowców oraz innych uczestników ruchu drogowego. Sprawa dotyczy przede wszystkim cyklicznej zmiany ogumienia letniego na zimowe i odwrotnie. To istotne, ponieważ opony powinny być dobrze dopasowane do warunków, w których działa samochód – zapewniają odpowiednią przyczepność oraz zabezpieczają przed ewentualnymi poślizgami.

 

Wulkanizacja – Białystok

Serwis opon w Białymstoku jest miejscem, w którym nie tylko dokonasz wymiany opon, ale też uporasz się z usterkami kół. Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami i profesjonalnymi urządzeniami, dzięki którym jesteśmy w stanie wykonać wyjątkowo skomplikowane naprawy. Naprawimy ogumienie w Twoim samochodzie, dzięki czemu będziesz w stanie zaoszczędzić pieniądze, zamiast kupować nowy komplet. Jednocześnie trzeba pamiętać, że w niektórych sytuacjach nadal jest to konieczne (np. kiedy bieżnik został starty do niedopuszczalnego poziomu).

Doświadczony serwis opon w Białymstoku pozwoli Ci wymienić  ogumienie, a także poprawić geometrię kół swoim pojeździe. Nasi specjaliści zadbają również o odpowiednie ciśnienie w oponach, dzięki czemu te nie będą się odkształcać.

Białystok – wulkanizacja na wysokim poziomie

Nasi doświadczeni specjaliści naprawią i wymienią opony w Twoim samochodzie. Wszystkie zlecenia staramy się realizować tak szybko, jak to możliwe.

© Copyright 2020 Moto Centrum 24