serwis opon Białystok

Wulkanizacja Białystok

W Moto Centrum 24 oferujemy usługi wulkanizacyjne w tym również wymianę opon z wyważaniem kół. Profesjonalnie naprawimy Twoje opony lub pomożemy dobrać nowe ogumienie. Prostujemy felgi stalowe oraz felgi aluminiowe. Zajmujemy się wulkanizacją opon samochodów osobowych i dostawczych. Napełnimy Twoje opony azotem. Sprawdzimy i ustawimy zbieżność czy geometrię zawieszenia. Możesz również przechować swoje opony sezonowe w naszym magazynie, w którym kontrolujemy temperaturę i wilgotność. Serwis opon Białystok czeka na Ciebie.

Zakres usług

Podstawowe usługi, świadczone przez nasz serwis to:

  • Wymiana
  • Wyważanie
  • Przechowalnia opon i kół
  • Wulkanizacja
  • Prostowanie felg stalowych i aluminiowych
  • Sprzedaż nowych i używanych

Często zadawane pytania

  • Dlaczego prawidłowa geometria kół, jest tak ważna?

    Szybkie zużycie opon, ich ścinanie, gorsza przyczepność, ściąganie kierownicy w jedną stronę a także przedwczesne zużycie elementów układu kierowniczego to najgroźniejsze skutki niewłaściwego ustawienia geometrii kół.

Serwis i wymiana opon Białystok – Wulkanizacja

Regularna wymiana opon jest bardzo ważna dla bezpieczeństwa kierowców oraz innych uczestników ruchu drogowego. Sprawa dotyczy przede wszystkim cyklicznej zmiany ogumienia letniego na zimowe i odwrotnie. To istotne, ponieważ opony powinny być dobrze dopasowane do warunków, w których działa samochód – zapewniają odpowiednią przyczepność oraz zabezpieczają przed ewentualnymi poślizgami.

 

Wulkanizacja – Białystok

Serwis opon w Białymstoku jest miejscem, w którym nie tylko dokonasz wymiany opon, ale też uporasz się z usterkami kół. Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami i profesjonalnymi urządzeniami, dzięki którym jesteśmy w stanie wykonać wyjątkowo skomplikowane naprawy. Naprawimy ogumienie w Twoim samochodzie, dzięki czemu będziesz w stanie zaoszczędzić pieniądze, zamiast kupować nowy komplet. Jednocześnie trzeba pamiętać, że w niektórych sytuacjach nadal jest to konieczne (np. kiedy bieżnik został starty do niedopuszczalnego poziomu).

Doświadczony serwis opon w Białymstoku pozwoli Ci wymienić  ogumienie, a także poprawić geometrię kół swoim pojeździe. Nasi specjaliści zadbają również o odpowiednie ciśnienie w oponach, dzięki czemu te nie będą się odkształcać.

Białystok – wulkanizacja na wysokim poziomie

Nasi doświadczeni specjaliści naprawią i wymienią opony w Twoim samochodzie. Wszystkie zlecenia staramy się realizować tak szybko, jak to możliwe.

© Copyright 2020 Moto Centrum 24