Wykręcenie urwanych świec żarowych Białystok

Wykręcenie urwanych świec żarowych Białystok

Kolejną usługą, którą w mijającym tygodniu wykonaliśmy w naszym warsztacie było wykręcenie urwanych świec żarowych w samochodzie Mercedes E350 CDI.

Jak powszechnie wiadomo, świece żarowe są niezbędne do uruchomienia samochodu z silnikiem diesla przy niższych temperaturach. Ich rolą jest podgrzewanie powietrza w komorze wstępnej lub komorze spalania w celu umożliwienia samozapłonu mieszanki.

Aby sprawdzić, czy świeca żarowa działa poprawnie, należy ją wymontować. Pozwoli to na dokładne sprawdzenie czasu jej nagrzewania oraz efektywności żarzenia. Zdarza się jednak, że świec w żaden sposób nie można wykręcić, bo są one zapieczone lub urywają się w trakcie odkręcania. Warto zauważyć, że w niektórych modelach samochodów zjawisko to występuje częściej niż w pozostałych. Do urwania świec żarowych najczęściej dochodzi w dieslowych silnikach Mercedesa (CDI), Opla (DTI, CDTI) i Toyoty (D4D).

Należy również zaznaczyć, że urwanie świecy żarowej pociaga za sobą konieczność zdjęcia głowicy silnika. Jest to czynność skomplikowana i powinna być wykonywana specjalnymi narzędziami, przystosowanymi do konkretnych modeli silników.

Jeżeli zależy Państwu na szybkiej i sprawnej realizacji usługi jaką jest wykręcenie urwanych świec żarowych w Białymstoku, zapraszamy do naszego warsztatu.

diesel, dobry mechanik białystok, dobry mechanik samochodowy białystok, mechanik, mechanik białystok, naprawa samochodu białystok, sprawdzony mechanik samochodowy białystok, warsztat samochodowy, warsztat samochodowy Białystok, wykręcenie urwanej świecy żarowej, wykręcenie urwanej świecy żarowej białystok, wykręcenie urwanych świec żarowych, wykręcenie urwanych świec żarowych białystok

ONLINE APPOINTMENT

Book your appointment now and get $5 discount.

MAKE APPOINTMENT
LATEST POSTS
MOST VIEWED
TEXT WIDGET

Here is a text widget settings ipsum lore tora dolor sit amet velum. Maecenas est velum, gravida vehicula dolor

© Copyright 2020 Moto Centrum 24